Wielka reaktywacja forum!
Dodane przez Super Administrator dnia Styczeń 30 2012 16:21:54
Pewnie wielu zdziwi tytuł tego newsa, gdyż jak daleko sięgnąć forum stało odłogiem, przez co padło dwa razy ofiarą spam-botów.

W takim, zachwaszczonym stanie zastałem je po przejęciu sterów administratorskich nad stroną. Nie zawierało ono żadnej konstruktywnej dyskusji, gdyż cała uwaga poprzedniej administracji skupiła się na stworzeniu obszernej bazy gier MMO.

Teraz ulegnie to zmianie! Postanowiłem, aby portal wreszcie spełniał swoje społecznościowe funkcje i w pełni służył graczom. Chciałbym, aby było to miejsce aktywnych dyskusji na temat ulubionych gier MMO, centrum porad oraz miejsce, gdzie gildie mogły pokazać się światu.

W celu rozwinięcia forum założyłem specjalny temat, w którym każdy może złożyć swoją propozycję otwarcia działu specjalnego.

Już teraz zapraszam do przywitania się i brania aktywnego udziału w dyskusjach!

NEWS! Chciałem zwrócić Waszą uwagę również na fakt, że niedawno zawiązaliśmy współpracę reklamową z witryną Co Jest Grane. Traktuje ona o szeroko pojętej tematyce gier, zarówno tych które już się pojawiły oraz tych, które się pojawią na rynku. Strona pomimo iż jest świeża to gwarantuję, że zapowiada się bardzo dobrze, dlatego polecam i zapraszam - LINK.